Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider
Nasza szkoła z lotu ptaka
Podczas lekcji

Aktualności

Dzień otwarty w ZSP nr 7 - reportaż

Wtorek 3 marca 2015r był w naszej szkole wyjątkowy. Tego dnia przestrzenie naszej placówki udostępniono odwiedzającym na cały dzień. Przyszłoroczni uczniowie i ich opiekunowie mogli uczestniczyć w zajęciach: edukacji przedszkolnej, wczesnoszkolnej, zajęciach klas integracyjnych i świetlicowych, pograć w szachy z mistrzem szkoły i przede wszystkim, wraz z uczniami, wykonać własnoręcznie instrument lub świąteczno-wiosenne ozdoby.
Rodzice mogli obejrzeć sale lekcyjne w budynku dużej szkoły, gdzie planowana jest praca 2 oddziałów przedszkolnych, w tym jednego integracyjnego, jednej klasy integracyjnej na pierwszą zmianę (ze względu na wielorakość zajęć specjalistycznych) oraz 9 klas ogólnodostępnych na drugą zmianę.
Zwieńczeniem dnia było spotkanie z Dyrekcją placówki. Kiedy dorośli uczestniczyli w spotkaniu, dzieci pod opieką wychowawców edukacji wczesnoszkolnej, oglądały spektakl specjalnie przygotowany przez oddział 02, uczestniczyły w warsztatach plastycznych, próbowały swoich możliwości z tablicą interaktywną lub bawiły się chustą animacyjną. Mimo późnej pory wszyscy aktywnie uczestniczyli w zajęciach.
To jednak nie koniec naszej współpracy ze środowiskiem lokalnym. Zapowiadamy możliwość udziału w zajęciach klas integracyjnych podczas TYGODNIA INTEGRACJI w dniach 13 – 17 kwietnia.
Wszystkich chętnych rodziców, dzieci i sprzymierzeńców szkoły serdecznie zapraszamy. Harmonogram Tygodnia Integracji będzie przedstawiony na stronie szkoły.

Zdjęcia: E. Fornalik, M. Sztenke, K. Dzwonowska

 


 

Sprawdzian Szóstoklasisty

1 kwietnia 2015 roku zostanie przeprowadzony sprawdzian dla uczniów klas VI. Sprawdzian ma formę pisemną. Przystapienie do niego jest warunkiem ukończenia szkoły podstawewej.
Sprawdzian składa się z dwóch części:

  • część pierwsza obejmuje zadania z języka polskiego i z matematyki
  • część druga obejmuje zadania z języka obcego nowożytnego

 

Wiecej informacji dla ucznia dotyczących przebiegu sprawdzianu znajduje się TUTAJ i na stronie Centralnej Komisji Egzaminacyjnej.

 


 

Ankieta dotycząca zajęć pozalekcyjnych

 

Drodzy Uczniowie i Rodzice!
Zapraszamy do wypełnienia ankiety, której celem jest zebranie informacji o zajęciach pozalekcyjnych i uwzględnienie Waszych propozycji w przyszłym roku szkolnym w miarę możliwości Szkoły.

Ankieta jest dostępna tutaj

 


 

Rekrutacja 2015/2016

Szanowni Państwo,

w zakładce Rekrutacja - Klasa I znajdują się dokumenty dotyczące rekrutacji uczniów do klas pierwszych Szkoły Podstawowej nr 321, natomiast w zakładce Rekrutacja - Oddział przedszkolny znajdą Państwo dokumenty związane z rekrutacją do oddziałów przedszkolnych.

Adres strony internetowej do rekrutacji elektronicznej

 

 godziny rekrutacja

 


 

Świat w paski

Szanowni Państwo!
9 marca w sali widowiskowej Bemowskiego Centrum Kultury ArtBem odbyła się gala wręczenia nagród za udział w dzielnicowym konkursie plastycznym pt.: ,,Świat w paski”.
Spośród ponad 100 prac z całego Bemowa III miejsce zajęli uczniowie naszej szkoły DOMINIKA NIEDBAŁA i ARYAN SHIRDEL z klasy IA. Cała klasa wraz z wychowawcą jest dumna z naszych pierwszaków. Gratulujemy!

Zdjęcia: P. Bobin

 


 

Konkurs "Śpiewaj razem z nami"

Dnia 27 lutego 2015 r. odbył się konkurs piosenki szkolnej „Śpiewaj razem z nami”, dla uzdolnionych wokalnie uczniów klas III.
Wzięło w nim udział 25 wykonawców. Jurorki (A. Angrocka, T. Bartoszewicz, E. Oleksiak, E. Smolińska, E. Żelazowska) przyznały osiem wyróżnień.
Otrzymali je:

  • Martynka Kos z klasy III b (27 p)
  • Jakub Modzelewski z klasy III d (27 p)
  • Nicole Jarosławska z klasy III d (26 p)
  • Magda Księżak z klasy III a (25 p)
  • Klaudia Małecka z klasy III a (25 p)
  • Adam Manasterski z klasy III d (25 p)
  • Filip Mleczko z klasy III d (25 p)
  • Dominika Paczkowska z klasy III d (25 p )

 

Wszyscy wykonawcy otrzymali pamiątkowe dyplomy i śpiewniki.
Nagrody dla wyróżnionych dzieci zostaną wręczone podczas uroczystości zakończenia roku szkolnego. Jeszcze raz gratuluję wszystkim rozśpiewanym trzecioklasistom .
Organizatorka konkursu Maria Lewandowska

Zdjęcia: rodzice uczniów kl. IIIa

 


 

Dzień Otwarty w ZSP nr 7

2

Dyrektor Szkoły i Grono Pedagogiczne,
mają przyjemność zaprosić dzieci 5 i 6 letnie wraz z rodzicami na Dzień Otwarty do siedziby Zespołu Szkolno–Przedszkolnego nr 7.

Spotkanie odbędzie się w dn. 3.03.2015r w godzinach 9.00 – 18.00Tego dnia przedstawione będą istotne informacje dotyczące rekrutacji do przedszkola i szkoły w roku szkolnym 2015/2016. Zapraszamy do zapoznania się z harmonogramem wydarzeń.

 


 

Współpraca z Instytutem Badań Edukacyjnych

W naszej szkole od 23.02 2015r będzie realizowany nowatorski pilotażowy projekt Instytutu Badań Edukacyjnych „Rozpoznanie umiejętności i zdolności dzieci na starcie szkolnym – PIERWSZOKLASIŚCI 2014”. Projekt polega na badaniu, które zostanie przeprowadzone przez dyplomowanego psychologa z uczniami dwóch klas pierwszych. Każde dziecko uczestniczące w projekcie zostanie zaproszone na dwa spotkania z psychologiem, gdzie będzie proszone o wykonanie różnych zadań mających charakter gier i zabaw. W badaniu zostaną zastosowane m.in. nowoczesne narzędzia diagnostyczne, takie jak Skale Inteligencji i Rozwoju IDS, Test Umiejętności na Starcie Szkolnym (TUNSS) oraz Test Pamięci Roboczej (TPR), oba z wykorzystaniem tabletu. Szczegółowe informacje zostaną przekazane poprzez dziennik elektroniczny.

pierwszoklasisci badanie

 


 

Bemowskie Obchody Dnia Bezpiecznego Internetu

11 lutego 2015r. o godz. 11.00 w sali widowiskowej ArtBemu, podczas Bemowskich Obchodów Dnia Bezpiecznego Internetu dla Szkół Podstawowych, wręczone zostały nagrody laureatom konkursu plastycznego i multimedialnego. Miło nam poinformować, że w konkursie Bezpieczna przygoda z Internetem uczennica klasy 5 naszej szkoły Alicja Janusz zajęła I miejsce. Wyróżnienia otrzymali również Bartosz Warda z klasy 5 i Amelia Kwiatkowska z klasy 4. Uroczystość wręczenia nagród laureatom uświetniły występy dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 82, która była organizatorem tego przedsięwzięcia. Gratulujemy zwycięzcom i nauczycielom zajęć komputerowych przygotowującym uczniów oraz życzymy dalszych sukcesów :)

Zdjęcia: D. Dziadyk-Szczepińska

 


 

Przygotowania do balu karnawałowego

Już za chwilę, za momencik ... wielki bal :)

Zdjęcia: K. Dzwonowska

 


 

Wednesday the 8th. | Wszelkie prawa zastrzeżone | Programowanie PEPE99.COM
Copyright 2012

©

Template © |