Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider
Nasza szkoła z lotu ptaka
Podczas lekcji

Aktualności

Zaproszenie do udziału w konkursie "63 dni chwały Powstania Warszawskiego"

Regulamin konkursu

 


 

Ślubowanie klas I, 2018 r.

4 września 2018 r. pierwszoklasiści z naszej szkoły zostali pasowani na uczniów. Pani Dyrektor, tradycyjne, dokonała pasowania na ucznia symbolicznym wielkim piórem. Mali bohaterowie ślubowali „być dobrym Polakiem, dbać o dobre imię swojej klasy i szkoły”.
Podczas części artystycznej, uczniowie z klasy 3a przywitali nowych kolegów i koleżanki w szkole. Mogliśmy podziwiać w wykonaniu trzecioklasistów piękne tańce. Następnie grupa judo zaprezentowała swój pokaz w judo, który również wzbudził wiele emocji.
Podczas uroczystości zastępca burmistrza Błażej Poboży zainaugurował akcję #CzytamyNaBemowie, podczas której pierwszoklasistom został przekazany pakiet wybranych lektur szkolnych wraz z listem gratulacyjnym.

Występy dzieci spotkały się z bardzo ciepłym przyjęciem. Uroczystość dostarczyła dzieciom, ich rodzicom i zaproszonym gościom wielu miłych przeżyć i wzruszeń.

Tekst: K.Dzwonowska

Zdjęcia: "Manufaktura Kadru"

Aby obejrzeć galerię, należy kliknąć w zdjęcie.

 


 

Ubezpieczenie

Informacja o ubezpieczniu:

Podobnie jak w latach poprzednich Rada Rodziców wybrała ofertę i organizuje zbiórkę ubezpieczenia grupowego dla uczniów naszej szkoły. Wybrana została oferta firmy AXA
– bezpieczny.pl. wariant II, w którym kwota ubezpieczenia jednego dziecka na cały rok
(do 31.08.2019 r.) wynosi 42 zł. Wariant ubezpieczenia jest wzbogacony o pakiet sportowy, obejmujący zajęcia pozalekcyjne (boks, jazda konna, judo, łyżwiarstwo szybkie itp.) Informacje dotyczące warunków ubezpieczenia oraz tabeli uszczerbków znajdują się w załączniku.
Zasady zbiorki pieniędzy na ubezpieczenie:
1)wpłaty osób chętnych do skarbnika klasowego
2) skarbnik klasowy (lub inna osoba wybrana przez klasę) wpłaca całą kwotę ubezpieczenia za klasę wraz z listą dzieci + załączniki (będą rozdane rodzicom do podpisu na zebraniu) do Rady Rodziców.
Wpłaty na ubezpieczenie od klas będą zbierane w dniu zebrań. Dla klas, którym nie uda się zebrać pieniędzy od wszystkich chętnych rodziców wyznaczony jeszcze jeden termin. Informację wyślemy Librusem do skarbników.
WPŁATY INDYWIDUALNE NIE BĘDĄ PRZYJMOWANE!!!!!!!
WPŁATY NA RADĘ RODZICÓW
Wpłacane przez Państwa pieniądze na fundusz Rady Rodziców przeznaczone są w całości na potrzeby dzieci. Dzięki Państwa wpłatom w szkole organizowane są zajęcia, spotkania, imprezy okolicznościowe lub inne atrakcje, które sprawiają, że szkoła to nie tylko codzienne lekcje, ale również miejsce, gdzie dzieci mogą miło i ciekawie spędzić czas.
Składka na fundusz RR dla klas 1-6 wynosi 100zł/ rok, tak jak w roku poprzednim .
Składkę prosimy wpłacać na konto Rady Rodziców,
nr 91 1020 1185 0000 4402 0261 7827
W opisie koniecznie proszę podać imię i nazwisko dziecka oraz klasę.
Podczas zebrań bardzo proszę o zadeklarowanie wpłat na Radę Rodziców. Pozwoli to na zaplanowanie wydatków w bieżącym roku szkolnym.
Wpłaty na Radę Rodziców będzie można dokonać również w dniu zebrania, będziemy przy recepcji w dużej szkole.
W imieniu Rady Rodziców
Izabela Stępińska-Drygała

Dokumenty-informacje dla rodziców uczniów klas 1-8 

Dokumenty-informacje dla rodziców uczniów klas "0" i 3-latków

 


 

Zebranie z rodzicami, wrzesień 2018

Zebrania z rodzicami odbędą się w terminach:

10.09.2018 r.
Klasy IV- VI godzina 18.00
 
11.09.2018 r.
Klasy "0" i I-III godzina 18.00
 
12.09.2018 r.
Klasy VII- VIII godzina 18.00
 

To nie wstyd mieć wszy, to wstyd nic z nimi nie robić

Materiał edukacyjny dotyczący profilaktyki i zwalczania wszawicy u dzieci i młodzieży - link

 


 

Rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019

Listy uczniów klas "0" i 1 dostępne są w sekretariacie szkoły.

 


 

Zaproszenie - Zajęcia adaptacyjne dla 3-latków

Serdecznie zapraszamy z Rodzicami na ZAJĘCIA ADAPTACYJNE dla dzieci trzyletnich w oddziale przedszkolnym Szkoły Podstawowej nr 321 w Warszawie przy ul. mjr Hieronima Dekutowskiego „Zapory” 3, które odbędą się 29, 30 i 31 sierpnia 2018 r. od godz. 9.30 do godz. 10.30.
W ramach adaptacji, 30 sierpnia o godz.10.30 odbędzie się spotkanie z psychologiem, który poprowadzi zajęcia z ruchu rozwijającego Weroniki Sherborne.
Zebranie organizacyjne dla Rodziców dzieci trzyletnich, odbędzie się w filii szkoły (sala nr 10) 28 sierpnia 2018 r. o godz.18.00.

 


 

Zestaw podręczników na rok szkolny 2018/2019

Zestaw podręczników na rok szkolny 2018/2019

 


 

Wakacje 2018

Życzę uczniom, rodzicom, nauczycielom, pracownikom szkoły, słonecznych i bezpiecznych wakacji, wielu wspaniałych przygód oraz szczęśliwego powrotu do szkoły :)

Administrator strony

 


 

Tydzień Integracji w SP321, 2018 r.

W tym roku Tydzień Integracji trwał od 11 do 15 czerwca.

Już wcześniej, 8.06 rozpoczęły się przesiewowe badania ortoptyczne dla uczniów zerówek i klas pierwszych. Miały one na celu wychwycenie zaburzeń widzenia obuocznego oraz ich leczenie za pomocą odpowiednio dobranych ćwiczeń. Kilka dni po badaniu każdy otrzymał wynik badania z ewentualnymi wskazówkami do dalszej pracy.

11.06 odbyły się warsztaty języka migowego. Uczestniczyły w nich klasy: 1c, 2b, 2c, 3a i 3b. Pani, która prowadziła warsztaty przekazała dzieciom podstawową wiedzę na temat osób niesłyszących i niedosłyszących oraz pokazała jak należy się zachować w obecności takiej osoby. Dzieci z zainteresowaniem w nich uczestniczyły, zadawały pytania i uczyły się niektórych słów z języka migowego.

W dniach 12.06 - 14.06  rozgrywały się turnieje w “dwa ognie” dla klas drugich i trzecich oraz w “zbijaka” dla klas pierwszych. Wybrane z klas drużyny walczyły zawzięcie, a pozostali uczniowie głośno, z przejęciem dopingowali. Wyniki są następujące:

w kategorii klas pierwszych:

  • I miejsce klasa 1d
  • II miejsce klasa 1c
  • III miejsce klasa 1a

 

w kategorii klas drugich:

  • I miejsce klasa 2b
  • II miejsce klasa 2c
  • III miejsce klasa 2a

 

w kategorii klas trzecich:

  • I miejsce klasa 3g
  • II miejsce klasa  3i
  • III miejsce klasa 3f

 

Dla zwycięzców przygotowane były złote, srebrne i brązowe medale oraz dyplomy.

14.06 przeprowadzone zostało wśród uczniów klas 4-7 głosowanie na Anioła Integracji. Uczniowie wybierali nauczyciela oraz  koleżankę lub kolegę. Aniołem Integracji została Pani Anna Wiechowska, a wśród uczniów - Julia Molenda.  

15.06 odbyło się spotkanie uczniów z przedstawicielami Olimpiad Specjalnych. Gościliśmy w naszej szkole dwóch zawodników oraz osobę z fundacji. Uczniowie dowiedzieli się jaka jest historia olimpiad specjalnych, oglądali medale z igrzysk oraz poznali zasady organizowania takich zawodów.

15.06 to też dzień Mistrzostw SP 321 w piłkę nożną dla klas 4-7. Uczniowie klas starszych sami tworzyli swoje drużyny i zapisywali się przez Internet. Do zawodów przystąpiło 6 drużyn (w tym jedna dziewczęca :)).

W dniach 11.06 - 13.06 uczniowie klasy 3a przygotowali kiermasz "Przez żołądek do serca!". Można tu było kupić pyszne babeczki z owocami, cukierki, pączki małe i duże, ciasteczka itp. Zebrane pieniądze w kwocie 864 zł. zostały przekazane na fundację Olimpiad Specjalnych.

Dziękujemy wszystkim za udział i pomoc w przygotowaniach związanych z Tygodniem Integracji.

Tekst: P.Pikulińska, A.Masłocha

Zdjęcia: K.Dzwonowska, P.Pikulińska, M.Strankowski

Aby obejrzeć galerię, należy kliknąć w zdjęcie.

 


 

Monday the 22nd. | Wszelkie prawa zastrzeżone | Programowanie PEPE99.COM
Copyright 2012

©

Template © |