Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider
Nasza szkoła z lotu ptaka
Podczas lekcji

Konkurs Dzielnicowy "Nasi pupile pod jednym dachem"

Dnia 14 czerwca w SP nr 350 odbyło się uroczyste wręczenie nagród zdobytych w konkursie plastycznym “Nasi pupile pod jednym dachem“.
Laureaci reprezentujący naszą szkołę odebrali nagrody podczas uroczystego spotkania.

W KLASACH l
II miejsce - Zofia Turno kl.Ia
III miejsce - Lena Gortych kl.Ia
Wyróżnienie: Aleksandra Rumińska kl.Ia

W KLASACH ll
I miejsce - Maja Wasilewicz kl.IIf

Tekst: M.Karkocha

 


 

"Zacznij dobrze dzień"

W II półroczu roku szkolnego 2018/2019 szkoła uczetniczyła w ogólnopolskim projekcie "Zacznij dobrze dzień". Cel programu to ukazanie, jak ważne jest witanie się, co jest oznaką szacunku wobec drugiego człowieka, jednym z przejawów jego kultury osobistej, że pomaga wzmocnić pozytywne zachowania prospołeczne.
Dobre słowo wzmacnia poczucie bezpieczeństwa dzieci i ich samoakceptację, a dobre relacje w grupie pozytywnie wpływają nie tylko na spójność grupy, ale również na wynik w nauce :)
W ramach projektu przeprowadzone zostały dwa konkursy.

"Zacznij dobrze dzień - w kilku słowach"
I miejsce
- Wiktor Lagierski 3b
- Gabriela Jasiocha 4b
- Franek Kwiatkowski 7a
wyróżnienie
- Zuzanna Łowkis 1e
- Maja Tupalska 3d
- Hubert Sowiński 7c


"Różne sposoby witania się" (praca plastyczna A3)
I miejsce
- Magda Maj, Aneta Chomontowska, Iza Dylewska, Natalia Wojciechowska 2c
- Hanna Rogalska i Julia Biela 5g

II miejsce
- Szymon Korzeniewski 4c
- Piotr Maliszewski 6g

III miejsce
- Wiktor Lagierski 3b
- Maciej Hynowski 4b
- Nikola Schodnik i Pola Stefańska 1b
- Agata Wyganowska i Alicja Chychłowska 5d

wyróżnienia:
- Maciek Pluskwa-Dąbrowski 1a i Jagoda Pluskwa-Dąbrowska 6d
- Andżelika Drygała 6f i Kordian Drygała 2d
- Krzysztof Król 4c i Agnieszka Król 6d
- Joanna Banaszczyk i Magda Turniak 5e
- Grzegorz Kozłowski 4g
- Anna Florkiewicz 4d
- Michał Tempczyk 5b
- Aleksander Szybilski 5a
- Oskar Rowicki 7e
- Magdalena Ostrowska i Martyna Kos 7b
- Noelia Szymańska i Katarzyna Serafin 4e
- Amelia Pieckowska i Gabriela Kruss 4c

Tekst: K.Dzwonowska

 


 

Dzielnicowy Konkurs "Bezpieczna przygoda z Internetem"

Wyniki Dzielnicowego Konkursu Plastycznego "Bezpieczna przygoda z Internetem" dla uczniów klas 1-3 organizowanego przez SP 82:

w kategorii klas 1
II miejsce - Zuzia Domańska 
wyróżnienie - Paulina Sztenke 

w kategorii klas 2
II miejsce - Nina Staroń 
III miejsce - Piotrek Tyrkiel 
wyróżnienie - Nina Zygmunt 

w kategorii klas 3
I miejsce - Wiktor Lagierski 

 

Wyniki Dzielnicowego Konkursu Multimedialnego "Bezpieczna przygoda z Internetem" dla uczniów klas 4-6 organizowanego przez SP 82:

w kategorii wiekowej klas 6
I miejsce - Oliwia Pender

Tekst: K.Dzwonowska

 


 

Wyniki Dzielnicowego Konkursu "Słoneczne programowanie"

W Dzielnicowym Konkursie "Słoneczne programowanie" laureatami zostali:

w kategorii klas II-IV
II miejsce - Martyna Dobroń kl. 3

w kategorii klas V-VI
III miejsce - Jan Laskowski kl. 6

Tekst: K.Dzwonowska

 


 

Dzielnicowy Konkurs Fotograficzny "Świąteczne czary - mary"

Wyniki Dzielnicowego Konkursu Fotograficznego "Świąteczne czary – mary”

w kategorii "Dekoracja świetlna":
Miejsce II - WIKTOR LAGIERSKI kl. 3b

w kategorii "Malowanie światłem":
Miejsce I - ALICJA ZIELIŃSKA kl. 1d

Dziękuję laureatom i wszystkim, którzy podjęli się wyzwania.

K.Dzwonowska

  

Aby obejrzeć galerię, należy kliknąć w zdjęcie.

 


 

Monday the 22nd. | Wszelkie prawa zastrzeżone | Programowanie PEPE99.COM
Copyright 2012

©

Template © |