Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider
Nasza szkoła z lotu ptaka
Podczas lekcji

Dekoracje świąteczne sal

Drukuj

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia sale lekcyjne przybrały niecodzienny wygląd. Dzięki staraniom uczniów, nauczycieli i rodziców klasy zamieniły się w bajeczne komnaty. Na choinkach rozbłysły światełka, na szybach zagościły płatki śniegu, gdzieniegdzie przycupnęły wzorzyste, pasiaste, różnokolorowe pudełka  prezentowe. Ze ścian i drzwi zerkały na nas uśmiechnięte wizerunki świętego Mikołaja i jego świty - czerwononosego renifera, elfów i aniołków i bałwanków. W tak pięknej oprawie odbyły się spotkania wigilijne uczniów z wychowawcami, a Samorząd Uczniowski nagrodził najpiękniej udekorowane sale. Zapraszamy do obejrzenia galerii.

Zdjęcia: A.Jabłonowska

Galeria - link

 


 

Monday the 1st. | Wszelkie prawa zastrzeżone | Programowanie PEPE99.COM
Copyright 2012

©

Template © |