Dzień Otwarty w SP 321, 2017 r.

W czwartkowy wieczór, 9 marca w naszej szkole jak co roku odbył się tak zwany Dzień Otwarty. Gościliśmy dzieci wraz z rodzicami.

Spotkanie rozpoczęło się w sali patio, gdzie rodzice spotkali się z Dyrekcją szkoły, nauczycielami oraz specjalistami. Goście obejrzeli prezentację dzięki której mogli zobaczyć jak wygląda życie naszej szkoły na co dzień. Przedstawiona została oferta edukacyjna oraz procedura rekrutacyjna dzieci. Rodzice mogli oczywiście zadawać pytania oraz dyskutować na ważne dla nich tematy.

W czasie kiedy rodzice uczestniczyli w żywej dyskusji pociechy pod opieką nauczycieli uczestniczyły w przeróżnych zajęciach. Oferta była bardzo szeroka. Dzieci mogły obejrzeć przedstawienie przygotowane przez działające w naszej szkole koło teatralne. Na zajęciach z orgiami robiły przepiękne, kolorowe koty, biedronki oraz zakładki do książek. W czasie zajęć sportowych miały okazję się troszkę poruszać. Również zajęcia z chustą cieszyły się ogromnym zainteresowaniem. Dzieci mogły spróbować swoich sił na zajęciach za tablicą interaktywną a w czasie prowadzonych eksperymentów mogły poczuć się jak młodzi naukowcy. W naszej ofercie nie zabrakło zajęć szachowych oraz zabaw matematycznych. Na zakończenie zajęć dzieciaki otrzymały baloniki napełnione helem. Prezent sprawił im wiele radości. Wszystkie dzieci wyszły z naszej szkoły tego dnia w wyśmienitym humorze a na każdej małej twarzy gościł uśmiech.

Żadne drzwi w czasie Dnia Otwartego nie zostały zamknięte. Rodzice mieli możliwość zobaczyć nasze sale lekcyjne oraz porozmawiać z nauczycielami. Bardzo Państwu dziękujemy za dzisiejsze spotkanie i zapraszamy na zajęcia otwarte.

Zdjęcia: K.Dzwonowska, A.Masłocha, M.Śliwowska

Friday the 29th. | Wszelkie prawa zastrzeżone | Programowanie PEPE99.COM