Międzyszkolny Konkurs Matematyczny „Super Trójka”

5 kwietnia 2017 odbył się finał 13 edycji Międzyszkolnego Konkursu Matematycznego „Super Trójka”. W rozwiązywaniu najtrudniejszych zadań matematycznych rywalizowały zespoły trzecioklasistów z ośmiu szkół podstawowych z Bemowa.

• I miejsce: drużyna z SP82 z kl. 3b w składzie: Dariusz Strus, Hubert Kowalski i Jan Sarnecki
  • II miejsce: drużyna z SP357 z kl. 3d w składzie: Piotr Muras, Marcin Dragan i Adam Pelc
  • III miejsce dwie drużyny: drużyna z SP301 z kl. 3a w składzie: Filip Stachelek, Roksana Dolecka i Filip Czarnecki oraz drużyna z SP306 z kl. 3a: Oliwia Jaroniec, Julia Kwiatkowska i Antoni Łukawski.

Drużyna z naszej szkoły, uczniowie 3f: Maciej Urbański, Zuzanna Jaroszek i Kacper Mandziuk zajęli szóste miejsce. Wszystkim dzieciom serdecznie gratulujemy!

Chciałyśmy podziękować za pomoc w organizacji konkursu Panu dyrektorowi SP321 Włodzimierzowi Skarzyńskiemu, z-cy dyrektora p. Katarzynie Sawickiej, p. Lucynie Hilla, p. Marii Wołowiec, p.  Agnieszce Uklei, p. Agnieszce Bała, p. Małgorzacie Hojda, p. Gabrieli Wójcik, p. Agnieszce Małek, wychowawczyniom i koordynatorkom konkursu z bemowskich szkół podstawowych, Radzie Rodziców przy ZSP nr 7 oraz pracownikom administracji SP 321.

Zdjęcia: P.Hilla-Wszołek

Thursday the 28th. | Wszelkie prawa zastrzeżone | Programowanie PEPE99.COM