Zbiórka makulatury - kwiecień 2017

Szanowni Państwo,
zebraliśmy 3860 kg makulatury.
Za zgodą Rady Rodziców kwota uzyskana za makulaturę zostaje przekazana na akcję charytatywną mającą na celu ratowanie życia 13-letniej Julii. Link do strony z portalu się Pomaga.pl https://www.siepomaga.pl/sercejulii.

Zwycięska klasa 1D za zebranie 1468 kg, zgodnie z tradycją, otrzyma bilety do kina.
II miejsce otrzymuje klasa 4D - 391 kg.
III miejsce otrzymuje klasa 6G - 206 kg.
Drugie i trzecie miejsce zostaje nagrodzone wejściówkami na Warszawskie Targi Książki.

Bardzo serdecznie dziękujemy za zaangażowanie w zbiórkę i zapraszamy do udziału w kolejnej akcji, którą planujemy przeprowadzić we wrześniu 2017 roku.

Lista klas, które wzięły udział w zbiórce makulatury w dniach 20.04-21.04.2017 r.

Uwaga: Uczniowie z klasy 1D i ich rodzice zrezygnowali ze swojej nagrody za makulaturę i prosili o przekazanie pieniędzy dla Julii.

Sunday the 24th. | Wszelkie prawa zastrzeżone | Programowanie PEPE99.COM