Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider
Nasza szkoła z lotu ptaka
Podczas lekcji

Finał Dzielnicowego Konkursu Plastycznego "Kolorowa podróż po Europie"

Drukuj

W dniu 11 maja 2017r. w naszej szkole odbył się finał Dzielnicowego Konkursu Plastycznego "Kolorowa podróż po Europie".
Wpłynęło wiele fantastycznych prac, które świadczyły o dużym zainteresowaniu tematem konkursu i wiedzą z zakresu kultury i sztuki krajów Unii Europejskiej.
Na przybyłych w tym dniu do naszej szkoły laureatów, czekała także zabawa- niespodzianka. Dzieci mogły wziąć udział w szybkim quizie wiedzy o Unii Europejskiej i wygrać  dodatkowe nagrody. Jak się okazało, prócz talentu plastycznego, mali mieszkańcy naszej dzielnicy prezentują też sporą wiedzę na ten temat. Laureaci konkursu otrzymali dyplomy i upominki. Wszystkim dzieciom dziękujemy za udział w konkursie i gratulujemy kreatywności. Składamy również serdeczne podziękowania dla dyrekcji szkoły za wsparcie naszego projektu oraz dzieciom z klasy III A za pomoc w obsłudze konkursu.

Zdjęcia: organizatorzy konkursu E.Moszyńska, M.Bobin

Aby obejrzeć galerię, należy kliknąć w zdjęcie.

 


 

Monday the 25th. | Wszelkie prawa zastrzeżone | Programowanie PEPE99.COM
Copyright 2012

©

Template © |