PIKNIK Rowerowy Maj oraz Gra Miejska

10 czerwca - zapraszamy wszystkich na „Rowerowy Finisz”
Najważniejsze informacje:

• przejazd rowerowy: start 12:00 z pl. Bankowego, meta na pl. Defilad
  • piknik rowerowy: start wraz z końcem przejazdu rowerowego tj. około godziny 14:00 pl. Defilad

Na pikniku będzie możliwość uzyskania ostatniej kwadratowej naklejki do dzienniczka uczniowskiego. Dzienniczki stanowią pamiątkę dla uczniów oraz podstawę do odebrania nagród w postaci bezpłatnych wejściówek na mecze Legii Warszawa (o zasadach na jakich się to odbywa będziemy jeszcze informować).
Podczas pikniku Rowerowy Finisz 10 czerwca 2017 r. odbędzie się ROWEROWA GRA MIEJSKA.
Zapraszamy rodziny, wszystkie dzieci wraz z opiekunami i rodzicami do udziału w zabawie!

Start rowerowej gry miejskiej o 14:30. Finał około 1,5 godziny później. Startujemy na Placu Defilad, a potem poruszamy się w okolicy Pałacu Kultury i Nauki.
Tematyka? ... Rowerowa! Najlepsza :)

Czyli wiedza przydatna dla wszystkich rowerzystów! Zapisujcie się ilość miejsc ograniczona !!

Zapisy oraz regulamin pod adresem: https://rowerowy-lider.evenea.pl/

Sunday the 24th. | Wszelkie prawa zastrzeżone | Programowanie PEPE99.COM