Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider
Nasza szkoła z lotu ptaka
Podczas lekcji

Integracja na zielonej szkole

Drukuj

W ostatnim tygodniu maja klasy integracyjne 4c i 5f oraz klasa 4b wyjechały na zieloną szkołę do Łodzi i Uniejowa. Pierwszego dnia wszyscy uczniowie wzięli udział w warsztatach tworzenia filmów animowanych w Muzeum Animacji Se-Ma-For. Naszym uczniom nie zabrakło wyobraźni, zainspirowani historią wynalazków stworzyli filmiki pt. „Maszyna do chmur”, „Maszyna do pączków”, „Wehikuł czasu” i „Miś Edison”. Następnie poznawali historię Łodzi podczas spaceru z przewodnikiem po słynnej ulicy Piotrkowskiej. Później odkrywali tajemnice dawnej fabryki bawełny podczas warsztatów „Kuferek Poznańskiego”. Drugiego dnia zaś wszyscy świetnie bawili się i integrowali w kompleksie basenowym Termy Uniejów. Na zakończenie uczniowie mogli zmierzyć się w turnieju zręcznościowym w wiosce indiańskiej Tatanka. Wyjazd pełen był nauki i dobrej zabawy. Cieszymy się, że nasi podopieczni uczyli się współdziałania, wzajemnego szacunku, zrozumienia i wrażliwości na potrzeby innych.

Tekst: A.Jabłonowska
Zdjęcia: Buxida

 

Aby obejrzeć galerię, należy kliknąć w zdjęcie.

 


 

Wednesday the 18th. | Wszelkie prawa zastrzeżone | Programowanie PEPE99.COM
Copyright 2012

©

Template © |