Kartki dla Małych i Dużych Pacjentów

W maju dzieci z naszej świetlicy uczestniczyły w Wielkiej Zbiórce Książek zorganizowanej przez Fundację Zaczytani.org. Dzięki tej ogólnopolskiej kampanii społecznej tworzy się biblioteki w szpitalach, domach dziecka i hospicjach, a mali i duzi pacjenci choć na chwilę mogą zapomnieć o chorobie. Dziękujemy paniom: M. Karkocha, W. Łukasik, L. Mańce, E. Bonikowskiej, M. Czerniszewskiej, A. Warda i ich wychowankom za wykonanie pięknych laurek dla najmłodszych pacjentów. Nasi wychowankowie życzyli dzieciom szybkiego powrotu do zdrowia, dużo uśmiechu, radości i wymarzonych prezentów z okazji zbliżającego się Dnia Dziecka. Wszyscy życzymy dzieciom spełnienia wszystkich marzeń. Mamy nadzieję, że kolorowe laurki sprawią małym pacjentom wiele radości i wywołają uśmiech na ich buziach.

Zdjęcia: wychowawcy świetlicy

Galeria link