Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider
Nasza szkoła z lotu ptaka
Podczas lekcji

Kadra pedagogiczna

Drukuj

Dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 7: mgr Skarzyński Włodzimierz
Wicedyrektor klas IV-VII: mgr Idzikowska Iwona
Wicedyrektor klas I-III: mgr Sawicka Katarzyna
Wicedyrektor ds. pomocy psychologiczno-pedagogicznej: mgr Winczewska Małgorzata
Wicedyrektor ds. oddziałów przedszkolnych: mgr Matysiak Anna

Oddział przedszkolny
Bobin Marzena i Gawełda Anna, wspomagający Szpunar Maria - wychowawcy 0a
Szymańska Barbara i mgr Jabłońska Dominika - wychowawcy 0b
mgr Nowicka Agnieszka i mgr Bonikowska Ewa, wspomagający mgr Małek Agnieszka - wychowawcy 0c

Edukacja wczesnoszkolna
mgr Brandenburg Klaudia - wychowawca kl. 3h
Chmiel Anna - wychowawca kl. 3d
mgr Falińska-Mrozek Marta - wychowawca kl. 1b
mgr Hilla-Wszołek Paulina - wychowawca kl. 3b
mgr Kowalska Beata - wychowawca kl. 3c
mgr Masłocha Anna - wychowawca kl. 2c
mgr Milner Aleksandra - wychowawca kl. 3e
mgr Pieńkowska Elżbieta - wychowawca kl. 1f
mgr Pikuła Weronika - wychowawca kl. 3f
mgr Pirogowicz Agnieszka - wychowawca kl. 3i
mgr Pyzik Urszula - wychowawca kl. 1d
mgr Sala Beata - wychowawca kl. 1e
mgr Sowa Katarzyna - wychowawca kl. 3a
mgr Styk Joanna - wychowawca kl. 1a
mgr Szczepańska Kamila - wychowawca kl. 1c
mgr Szymańska Paulina - wychowawca kl. 2d
Ukleja Agnieszka - wychowawca kl. 2b
mgr Zaczek Magdalena - wychowawca kl. 3g
mgr Zielińska Ewelina - wychowawca kl. 2a

Język polski w klasach 4-7
Jabłonowska Anna - wychowawca 5b
Jankowska Beata - wychowawca 5e
Jelonek Iwona - wychowawca 5g
mgr Łochowska Ewa - wychowawca 4b
mgr Miedziewska Marta - wychowawca 7f
mgr Panas Urszula - wychowawca 7g
mgr Pikuła Weronika
Puchalska Lidia - wychowawca 6e

Matematyka w klasach 4-7
mgr Antoniak Gabriela - wychowawca 7h
Hojda Małgorzata - wychowawca 5f
Kawa Anna - wychowawca 4a
mgr Miętus Maria - wychowawca 6a
Wołowiec Maria - wychowawca 6b

Przyroda w klasach 4-7
mgr Idzikowska Iwona - wychowawca 5d
Kubiak-Konwalik Agnieszka - wychowawca 7e, biologia
Ratajczak Jolanta - wychowawca 6d, biologia
Dziedzic Aneta

Fizyka w klasach 4-7
mgr Górka Małgorzata

Chemia w klasach 4-7
mgr Dziadyk-Szczepińska Danuta
mgr Górka Małgorzata

Geografia w klasach 4-7
mgr Nowak Krystyna - wychowawca 5a

Język angielski w klasach 0-7
Al-Shekhly Omar - wychowawca 4d
Leończyk Emilia - wychowawca 7c
mgr Maciejewska Barbara
mgr Piotrowska Alina - wychowawca 4e
Santorek Marzena – wychowawca 4g
mgr Śliwowska Magdalena

Język niemiecki w klasach 4-7
mgr Kęczkowska Hanna

Zajęcia komputerowe
mgr Dziadyk-Szczepińska Danuta - w klasach 4-7
mgr inż. Dzwonowska Katarzyna - w klasach 1-3
Szaciłło Jarosław - w klasach 4-7

Technika w klasach 4-7
Gajewska-Bereza Katarzyna

Historia w klasach 4-7
Głogowska Katarzyna - wychowawca 6c
mgr Kossakowska-Lewaszow Agnieszka - wychowawca 7a

Wychowanie fizyczne
Bogdańska Anna - wychowawca 7b
Brzezińska Zofia
Horbaczewski Marek
Idzikowski Wojciech
mgr Parzych Mariusz - wychowawca 4c
Skarzyńska Bogusława
mgr Skarzyński Włodzimierz
Wasilewski Wojciech

Religia w klasach 0-7
s. Grzywna Jolanta
s. mgr Tkaczyk Zdzisława
s. Wątroba Marta
ks. Góralewicz Jerzy
ks. Rosada Krystian

Etyka w klasach 1-7
mgr Pikuła Weronika

Plastyka w klasach 4-7
Latko Irena
mgr Nowakowska Joanna

Przygotowanie do życia w rodzinie w klasach 4-7
mgr Idzikowska Iwona
Pasoń Iwona
mgr Sawicka Katarzyna

Muzyka w klasach 4-7
Latko Irena
Wiechowska Anna - wychowawca 4f

Specjaliści
mgr Bajorek Magdalena - psycholog
mgr Boguś Marcin - terapeuta pedagogiczny
Fuerstenau Anika - reedukator
Godlewski Artur - terapeuta SI
Jaczewska Małgorzata - logopeda
Kopacka Grażyna - logopeda
mgr Kostewicz Joanna - pedagog, logopeda
Kowalczyk Grażyna - reedukator
mgr Lewandowska Maria - terapeuta pedagogiczny
Pękalska Magdalena - rehabilitacja ruchowa, terapia SI
Terlecka Teresa - pedagog
mgr Winczewska Małgorzata - pedagog

Nauczyciele wspomagający
mgr Banaszkiewicz Małgorzata - w klasie 3a
Jakubczyk Zenon
mgr Kozaczyńska Katarzyna - w klasie 1c
mgr Pikulińska Paulina - w klasie 2c
Strankowski Marcin - wychowawca 5c
Załęska Karolina - wychowawca 6f

Wychowawcy świetlicy
mgr Angrocka Anna
Bartnik Damian
mgr Czerniszewska Małgorzata
mgr Górecka-Pindor Anna
Grzelecka Bożena
mgr Karkocha Marlena
mgr Kęczkowska Hanna
mgr Kotus Dawid
mgr Korzeniewska Anna
mgr Krzysztyniak Marzena
mgr Lipska-Góralczyk Małgorzata
Łukasiak Wiesława
Mańka Leonarda
Marks Zofia
Marszał Marzena
mgr Moszyńska Emilia
mgr Warda Anna
mgr Żelazowska Elżbieta

Biblioteka
Dziedzic Aneta
mgr Skwarska Beata

 

 

Friday the 17th. | Wszelkie prawa zastrzeżone | Programowanie PEPE99.COM
Copyright 2012

©

Template © |