Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider
Nasza szkoła z lotu ptaka
Podczas lekcji

Kadra pedagogiczna

Drukuj

Dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 7: Idzikowska Iwona
Wicedyrektor klas IV-VIII: Winczewska Małgorzata
Wicedyrektor klas I-III: Sawicka Katarzyna
Wicedyrektor ds. pomocy psychologiczno-pedagogicznej: Masłocha Anna
Wicedyrektor ds. oddziałów przedszkolnych: Masłocha Anna
Kierownik świetlicy: Warda Anna

 

 

Oddział 3-latków
Szcześniak Renata - wychowawca
Oleczek Anna - wychowawca
Wosińska Anna - gimnastyka

 

Oddział przedszkolny
Bonikowska Ewa, współorganizujący Banaszkiewicz Małgorzata - wychowawcy 0a
Nowicka Agnieszka, Górecka-Pindor Anna - wychowawcy 0b
Brandenburg Klaudia, Moszyńska Emilia - wychowawcy 0c

 

Edukacja wczesnoszkolna
Falińska-Mrozek Marta - wychowawca kl. 2b
Hilla-Wszołek Paulina - wychowawca kl. 1d
Kowalska Beata - wychowawca kl. 1c
Matysiak Anna - wychowawca kl. 1e
Milner Aleksandra - wychowawca kl. 1a
Pieńkowska Elżbieta - wychowawca kl. 2f
Pikulińska Paulina - wychowawca kl. 3c
Pyzik Urszula - wychowawca kl. 2d
Sala Beata - wychowawca kl. 2e
Styk Joanna - wychowawca kl. 2a
Sikora Kamila - wychowawca kl. 2c
Szymańska Barbara - wychowawca kl.1b
Szymańska Paulina - wychowawca kl. 3d
Ukleja Agnieszka - wychowawca kl. 3b
Zielińska-Siwek Ewelina - wychowawca kl. 3a

 

Język polski w klasach 4-8
Czerniszewska Małgorzata
Jabłonowska Anna - wychowawca 6b
Jankowska Beata - wychowawca 6e
Jelonek Iwona - wychowawca 6g
Łochowska Ewa - wychowawca 5b
Miedziewska Marta - wychowawca 8f
Panas Urszula - wychowawca 8g
Pielak Anna
Pikuła Weronika - wychowawca 4d
Puchalska Lidia - wychowawca 7e

 

Matematyka w klasach 4-8
Antoniak Gabriela - wychowawca 8h
Górka Małgorzata - wychowawca 6d
Hojda Małgorzata - wychowawca 6f
Kawa Anna - wychowawca 5a
Miętus Maria - wychowawca 7a
Śnieć-Dobrowolska Klaudia - wychowawca 4g
Wołowiec Maria - wychowawca 7b

 

Przyroda w klasach 4-8
Idzikowska Iwona
Kubiak-Konwalik Agnieszka - wychowawca 8e, biologia
Małek Agnieszka - wychowawca 5d, biologia
Ratajczak Jolanta - wychowawca 7d, biologia

 

Fizyka w klasach 4-8
Chołoniewska Anna
Górka Małgorzata - wychowawca 6d

 

Chemia w klasach 4-8
Dziadyk-Szczepińska Danuta - wychowawca 4f
Górka Małgorzata - wychowawca 6d

 

Geografia w klasach 4-8
Dziedzic Aneta
Nowak Krystyna - wychowawca 6a

 

Język angielski w klasach 0-8
Buczkowska Kamila
Kotańska Marta
Leończyk Emilia - wychowawca 8c
Maciejewska Barbara
Piotrowska Alina - wychowawca 5e
Santorek Marzena – wychowawca 5g
Szostak Jolanta - wychowawca 4b
Śliwowska Magdalena

 

Język niemiecki w klasach 4-8
Kęczkowska Hanna
Tadaj Beata

 

Zajęcia komputerowe, informatyka w klasach 4-8
Dziadyk-Szczepińska Danuta - wychowawca 4f
Dzwonowska Katarzyna
Szaciłło Jarosław

 

Edukacja informatyczna w klasach 1-3
Dzwonowska Katarzyna

 

Technika w klasach 4-6
Gajewska-Bereza Katarzyna

 

Historia w klasach 4-8
Głogowska Katarzyna - wychowawca 7c
Kossakowska-Lewaszow Agnieszka - wychowawca 8a

 

Wychowanie fizyczne
Bartnik Damian - wychowawca 4e
Bogdańska Anna - wychowawca 8b
Brzezińska Zofia
Horbaczewski Marek
Kotus Dawid - wychowawca 4c
Idzikowski Wojciech
Parzych Mariusz - wychowawca 5c
Rybak Anna
Wasilewski Wojciech

 

Religia w klasach 0-8
s. Grzywna Jolanta
s. Tkaczyk Zdzisława
s. Wątroba Marta
ks. Góralewicz Jerzy
ks. Rosada Krystian

 

Etyka w klasach 1-8
Pikuła Weronika

 

Plastyka w klasach 4-7
Mazerant Ismena
Latko Irena

 

Przygotowanie do życia w rodzinie w klasach 4-8
Pasoń Iwona
Sawicka Katarzyna

 

Muzyka w klasach 4-8
Latko Irena
Wiechowska Anna - wychowawca 5f

 

Edukacja dla bezpieczeństwa w klasach 4-8
Dąbrowska Barbara

 

Wiedza o społeczeństwie w klasach 4-8
Szaran Teresa

 

Doradztwo zawodowe w klasach 4-8
Kostewicz Joanna
Wąsik Karolina

 

Specjaliści
Boguś Marcin - terapeuta pedagogiczny
Fuerstenau Anika - reedukator
Godlewski Artur - terapeuta SI
Jaczewska Małgorzata - logopeda
Kołakowska Anna - terapeuta pedagogiczny
Kopacka Grażyna - logopeda
Kostewicz Joanna - pedagog, logopeda
Kowalczyk Grażyna - terapeuta pedagogiczny
Lewandowska Maria - terapeuta pedagogiczny
Masłocha Anna - terapeuta pedagogiczny
Pękalska Magdalena - rehabilitacja ruchowa, terapia SI
Socha Daria - psycholog
Terlecka Teresa - pedagog
Winczewska Małgorzata - pedagog

 

Nauczyciele współorganizujący, wspomagający
Chmiel Anna - w klasie 3c
Jakubczyk Zenon
Kozaczyńska Katarzyna - w klasie 2c
Sowa Katarzyna - wychowawca 4a
Strankowski Marcin - wychowawca 6c
Szpunar Maria - w klasie 1a
Załęska Karolina - wychowawca 7f

 

Wychowawcy świetlicy
Angrocka Anna
Bobin Marzena
Batko Adam
Czerniszewska Małgorzata
Gawełda Anna
Grzelecka Bożena
Karkocha Marlena
Korzeniewska Anna
Krzysztyniak Marzena
Lipska-Góralczyk Małgorzata
Łukasiak Wiesława
Mańka Leonarda
Marczak Rita
Marks Zofia
Marszał Marzena
Osytek Anna
Turczyńska Joanna
Warda Anna
Żelazowska Elżbieta

 

Biblioteka
Dziedzic Aneta
Skwarska Beata
Tomaszek Monika

 

Friday the 16th. | Wszelkie prawa zastrzeżone | Programowanie PEPE99.COM
Copyright 2012

©

Template © |