Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider
Nasza szkoła z lotu ptaka
Podczas lekcji

Dzień Głośnego Czytania, 2017 r.

Drukuj

Dnia 29 września w świetlicy szkolnej obchodziliśmy Dzień Głośnego Czytania. Uczniowie klas I – IV z zainteresowaniem wysłuchali czytanych fragmentów książek i chętnie włączali się do dyskusji na temat treści poznanych utworów. Próbowali również swoich umiejętności aktorskich w inscenizacji ulubionych wierszy. Było przy tym trochę zamieszania, ale całe mnóstwo radości i zabawy. Dzieci również chwaliły się liczbą samodzielnie przeczytanych książek, co bardzo ucieszyło nie tylko nauczycieli. Zachęcamy do sięgania po książkę w każdej wolnej chwili.

Zdjęcia: A.Warda, M.Czerniszewska, A.Korzeniewska, M.Karkocha, W.Łukasiak, M.Krzysztyniak, A.Górecka–Pindor, A.Osytek, E.Żelazowska

Aby obejrzeć galerię, należy kliknąć w zdjęcie.

 


 

Thursday the 28th. | Wszelkie prawa zastrzeżone | Programowanie PEPE99.COM
Copyright 2012

©

Template © |