Klasa 2c w Dyniolandzie

24.10.2017 r. uczniowie klasy 2c wraz z pozostałymi uczniami klas drugich pojechali na wycieczkę do DYNIOLANDU w Wieliszewie.
Dzieci z zainteresowaniem obejrzały interaktywny pokaz o dyni, jej historii, pochodzeniu, właściwościach zdrowotnych, zastosowaniu kulinarnym.  Oglądały dyniowe kompozycje i degustowały zupę dyniową.
Odbyły też spacer po polu dyniowym, podczas którego oglądały gatunki dyń z całego świata. Porównywały ich wielkość, kolorystykę  i ciężar. Mogli każdej dyni dotknąć.
W programie była również wizyta w mini zoo, podczas której dzieci karmiły zwierzęta. Wielką radość sprawiły dzieciom zabawy w labiryncie oraz ...  lekcja tańca! Dzieci, pod okiem instruktora, nauczyły się układu tanecznego i wykonały wspólny taniec.
Na pamiątkę pobytu w DYNIOLANDZIE każdy uczestnik wycieczki dostał dynię.  Na zdjęciach widać, jak wspaniale wszyscy się bawili!

Tekst: A.Masłocha

Zdjęcia: P.Pikulińska

Aby obejrzeć galerię klasy 2c, należy kliknąć w zdjęcie.

Wszystkie zdjęcia

Monday the 17th. | Wszelkie prawa zastrzeżone | Programowanie PEPE99.COM