Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider
Nasza szkoła z lotu ptaka
Podczas lekcji

Śniadanie daje moc w klasie 1c i 2c

Drukuj

W dniach 6 -10 listopada w naszej szkole obchodziliśmy Tydzień Zdrowego Jedzenia. Z tej okazji 8 listopada w przypadający na ten dzień Europejski Dzień Zdrowego Jedzenia i Gotowania w klasie 1c i 2c przerwa śniadaniowa zamieniła się w kolorową biesiadę - śniadanie z mocą. Dzieci pod okiem wychowawczyń przygotowywały pełne witamin, zdrowe kanapki. Nie zabrakło na kanapkach warzyw oraz zdrowych produktów i pieczywa pełnoziarnistego.
Dzieci wykonały pyszne kolorowe kanapki, które zjadły ze smakiem.

Tekst: K.Szczepańska

Zdjęcia: K.Szczepańska, K.Kozaczyńska, P.Pikulińska

Aby obejrzeć galerię, należy kliknąć w zdjęcie.

 


 

Tuesday the 31st. | Wszelkie prawa zastrzeżone | Programowanie PEPE99.COM
Copyright 2012

©

Template © |