Sukcesy naszych dyslektyków

Reprezentanci naszej szkoły kontynuują fantastyczny rok pod względem wyników w konkursach dzielnicowych i warszawskich. Na wiosnę za sprawą Niny Sawickiej i Tymona Dmowskiego cieszyliśmy się z pierwszego i trzeciego miejsca w konkursie techniki czytania na szczeblu warszawskim, a już możemy świętować kolejne wyróżnienia.
Tymon Jaworski zajął trzecie miejsce w bemowskim konkursie ortograficznym klas trzecich dla dyslektyków, organizowanym w szkole przy ul. Zachodzącego Słońca. Również Julia Żyłowska i Bartosz Prus dzielnie walczyli o najwyższe miejsca.
Natomiast nasza drużyna klas 4-6 zajęła drugie miejsce w konkursie organizowanym w naszej szkole!
Nasi wicemistrzowie to Kinga Mucha, Kamil Zięba i Jan Drużdżel, którzy pokazali się z fantastycznej strony w każdym zadaniu.
Wypada także przypomnieć wspaniałą postawę naszej reprezentacji w grze terenowej WCIES, kiedy to w składzie Maciek Adamkiewicz, Artur Ochmański, Borys Pankowski i Julia Saneluta zaliczyliśmy wszystkie stacje i jako jedni z pierwszych przybyliśmy na metę.
Tym samym w każdym konkursie w tym roku, w którym wystartowaliśmy zajęliśmy miejsce na podium co ogromnie cieszy i daje motywację do dalszej pracy. Oby tak dalej!

Tekst i zdjęcia: M.Boguś

Friday the 29th. | Wszelkie prawa zastrzeżone | Programowanie PEPE99.COM