Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider
Nasza szkoła z lotu ptaka
Podczas lekcji

Potyczki z językiem polskim

Drukuj

Uczennice naszej szkoły zajęły III miejsce w dzielnicowym konkursie "Potyczki z językiem polskim". Drużyna dziewcząt w składzie Julia Hynowska 7h, Zofia Matysiak 7a i Julia Dadał 6d zmagała się z meandrami języka polskiego wykonując rozmaite zadania z zakresu poprawności językowej, frazeologii, ortografii, kultury słowa.
Po zawodach uczestnicy konkursu wysłuchali minikoncertu rapera Mikołaja Mądrzyka, który opowiedział także o wykorzystaniu brzmienia i wieloznaczności języka polskiego podczas tworzenia tekstów hip-hopowych.
Organizatorem konkursu była Szkoła Podstawowa nr 341 im. Twórców Literatury Dziecięcej.

Tekst i zdjęcia: A.Jabłonowska

Aby obejrzeć galerię, należy kliknąć w zdjęcie.

 


 

Wednesday the 20th. | Wszelkie prawa zastrzeżone | Programowanie PEPE99.COM
Copyright 2012

©

Template © |