Zawody w unihocu oraz piłce koszykowej

W ostatnim czasie nasza szkoła wystartowała w zawodach w unihocu oraz piłce koszykowej.

Młodsze dziewczęta czyli reprezentantki klas VI rywalizowały z pozostałymi szkołami bemowskimi i wywalczyły III miejsce w dzielnicy. Dziewczęta dzielnie walczyły wygrywając 1 mecz po czym wywalczyły 2 remisy oraz jedną przegraną. Do zajęcia II miejsca zabrakło 1 punktu.
Brawo dziewczęta tym bardziej, że 2 z nich są młodsze o rok, a jedna nawet o 2 lata.
1. Ornoch Natasza 5b
2. Rozbiewska Natalia 5b
3. Zybrant Sandra 5b
4. Kos Martyna 6b
5. Krupa Maja 6b
6. Ostrowska Magdalena 6b
7. Pielak Paulina 6b
8. Seliga Weronika 6b
9. Wichrowska Natalia 6e
Dziewczęta startowały pod opieką Pani Zofii Brzezińskiej.

W grupie starszej wystartowały dziewczęta z klas VII . Rywalizowały one z bemowskimi gimnazjami czyli o 2 lata starszymi dziewczętami. Po reformie oświaty i przywróceniu ośmioklasowego systemu edukacji rywalizacja siódmych klas oraz gimnazjów została połączona. Pomimo różnic nasze reprezentantki dzielnie stawiły czoła starszym rywalkom i bardzo dobrze poradziły sobie zajmując II miejsce na Bemowie. Gratulacje dla naszych walecznych uczennic :-).
1. Agnieszka Olędzka 7h
2. Weronika Ostrowska 7f
3. Iga Pająk 7e
4. Weronika Łabęcka 7f
5. Magdalena Kuśmierek  7e
6. Zuzanna Bona 7e
7. Małgorzata Pietras 7f
8. Marta Melon 7e
9. Emilia Szymańska 7e
10. Karolina Trautman 7f
Drużynę przygotowała Anna Bogdańska

W piłce koszykowej dziewczęta z klas siódmych również poradziły sobie świetnie. W zawodach wystartowało 7 szkół. Tylko dwie szkoły podstawowe zgłosiły się do rywalizacji czyli SP 321 i SP 301. Pozostałe startujące  szkoły to gimnazja. Nasze dziewczyny uległy tylko w finale szkole SP 301. Jednak jest to nie łatwy rywal ponieważ reprezentantki tej szkoły są w klasie sportowej i trenują koszykówkę już 4 lata łącznie ze startami w lidze warszawskiej i licznych turniejach. Duże gratulacje dla dziewcząt za świetną grę oraz podziękowania za zaangażowanie w godne  reprezentowanie naszej szkoły w rywalizacji sportowej.
1. Oliwia Krzycholik 7f
2. Weronika Ostrowska 7f