Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider
Nasza szkoła z lotu ptaka
Podczas lekcji

Konkurs dzielnicowy: Obieżyświat Matematyczny - sukces ucznia naszej szkoły!

Drukuj

W dniu 14 lutego 2018 r. dwóch uczniów naszej szkoły, Jakub Fiszer (7H) i Jan Chrobak (7G), wzięło udział w finale dzielnicowego konkursu matematyczno-lingwistycznego. Uczniowie musieli zmierzyć się z zadaniami z matematyki, których treść podana była w języku angielskim. Obydwaj chłopcy zaprezentowali wysoki poziom, zarówno umiejętności matematycznych, jak i językowych, o czym świadczy sam udział w finale konkursu. To było naprawdę nie lada wyzwanie. Ostatecznie Jakub Fiszer zajął III miejsce i 14 marca wziął udział w uroczystości wręczenia dyplomów, która odbyła się w Szkole Podstawowej nr 306.  Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Tekst: G.Antoniak

 


 

Saturday the 23rd. | Wszelkie prawa zastrzeżone | Programowanie PEPE99.COM
Copyright 2012

©

Template © |