Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider
Nasza szkoła z lotu ptaka
Podczas lekcji

Wojewódzki Konkurs Kuratoryjny z Matematyki

Drukuj

Uczennica naszej szkoły Dominika Okrasa (7H) przeszła przez szkolny i rejonowy etap Konkursu Kuratoryjnego z Matematyki. W trzecim etapie, czyli w finale konkursu mogła zdobyć tytuł finalisty (zdobywając minimum 60% punktów) lub tytuł laureata (zdobywając minimum 90%). Dominika spisała się na medal i sięgnęła po tytuł finalisty Kuratoryjnego Konkursu z Matematyki, który nosi miano konkursu o najwyższym stopniu trudności. Na pewno będzie to w przyszłości dla niej przepustką do wymarzonej szkoły średniej. Gratulujemy wielkiego sukcesu!

Tekst: G.Antoniak

 


 

Saturday the 23rd. | Wszelkie prawa zastrzeżone | Programowanie PEPE99.COM
Copyright 2012

©

Template © |