Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider
Nasza szkoła z lotu ptaka
Podczas lekcji

Mini koszykówka dziewcząt

Drukuj

Uczennice klas V-tych i VI-tych reprezentowały naszą szkołę w Mini koszykówce. W pierwszym etapie rozgrywek dziewczęta w Mistrzostwach Bemowa zajęły I miejsce- złoty medal i jako reprezentantki dzielnicy Bemowo zakwalifikowały się Mistrzostw Warszawy.
Reprezentując Bemowo dzielnie walczyły wygrywając wszystkie mecze w grupach. Doszły do finału i rozegrały piękny mecz o III miejsce -brązowy medal. Ostatecznie wywalczyły IV -miejsce w Mistrzostwach Warszawy. Brawo dziewczyny!!!!! choć mówią, że czwarte miejsce jest najgorszym jakie sportowiec może zdobyć. Dzięki waszej grze, zaangażowaniu i determinacji nasza szkoła jest jedną z najlepiej grających w żeńską koszykówkę.
Naszym zespołem opiekowała się Pani Zofia Brzezińska. Brawo Pani Zosiu!!!!

Tekst i zdjęcie: A.Bogdańska

 


Wednesday the 20th. | Wszelkie prawa zastrzeżone | Programowanie PEPE99.COM
Copyright 2012

©

Template © |