Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider
Nasza szkoła z lotu ptaka
Podczas lekcji

Zapamiętaj sobie - dzisiaj jest DZIEŃ KOBIET!

Drukuj

8 marca w naszej świetlicy obchodziliśmy Dzień Kobiet. Świetliczaki na tę okazję wykonały piękne, kolorowe laurki dla swoich koleżanek, mam, babć i nauczycielek. Chłopcy w tym dniu obdarowali swoje koleżanki oraz panie miłymi życzeniami, kwiatami, słodkościami. Byli dla wszystkich wyjątkowo mili i uczynni. W świetlicy urządziliśmy kącik poświęcony kobietom, autorkom literatury dziecięcej. Największym powodzeniem cieszyły się książki Wandy Chotomskiej, Małgorzaty Strzałkowskiej, Marii Konopnickiej i Hanny Niewiadomskiej. Świętowanie zakończyliśmy wspólnymi tańcami przy muzyce.

Wszystkim Paniom pracującym w naszej szkole życzymy dużo szczęścia i radości.

Tekst: A.Warda

Zdjęcia: M.Czerniszewska, M.Karkocha, A. Warda

Aby obejrzeć galerię, należy kliknąć w zdjęcie.

 


 

Thursday the 28th. | Wszelkie prawa zastrzeżone | Programowanie PEPE99.COM
Copyright 2012

©

Template © |