Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider
Nasza szkoła z lotu ptaka
Podczas lekcji

Światowy Dzień Poezji w naszej świetlicy

Drukuj

Wraz z nadejściem wiosny w świetlicy szkolnej obchodziliśmy ustanowiony przez UNESCO w 1999 roku Światowy Dzień Poezji. Celem tego dnia była promocja czytania, pisania, publikowania i nauczania poezji. W grupach organizowane były zajęcia czytelnicze dla dzieci inspirowane twórczością Juliana Tuwima, Danuty Wawiłow, Wandy Chotomskiej i Jana Brzechwy. Dzieci z zainteresowaniem wysłuchały również recytacji wierszy przygotowanych przez swoich kolegów i koleżanki na konkurs „Warszawska Syrenka”. Tego dnia mogliśmy się przekonać, że ulubione wiersze dla dzieci są niezawodnym lekarstwem na dobry humor i wesoły nastrój. Cieszymy się, że nasze Świetliczaki chętnie sięgają po książkę i że sprawia im to przyjemność.

Tekst: A.Warda

Zdjęcia: M.Czerniszewska, A.Korzeniewska, M.Karkocha, W.Łukasiak, A.Warda

Aby obejrzeć galerię, należy kliknąć w zdjęcie.

 


 

Wednesday the 27th. | Wszelkie prawa zastrzeżone | Programowanie PEPE99.COM
Copyright 2012

©

Template © |