Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider
Nasza szkoła z lotu ptaka
Podczas lekcji

"Kompetencje na szóstkę"

Drukuj

Klasa 6 a wzięła udział w programie ,,Kompetencje na szóstkę’’, który został zorganizowany przez Fundację Uniwersytet Dzieci. W ramach projektu na godzinie wychowawczej zostały zrealizowane cztery scenariusze lekcji kształtujące kompetencje społeczne: ,,Jakie są moje talenty i mocne strony’’, ,,Dlaczego czasem lepiej w drużynie’’, ,,Jak zrealizować projekt? Cz. I‘’ , ,,Jak zrealizować projekt? Cz. II‘’.
Poprzez udział w programie uczniowie rozwijali kompetencje społeczne tj. kreatywność, innowacyjność, przedsiębiorczość. Doskonalili komunikację, współpracę w grupie, nawiązywanie relacji, planowanie oraz dzielenie się zadaniami.

Dyplom - Kompetencje na szóstkę

Tekst i zdjęcia: M.Miętus

Aby obejrzeć galerię, należy kliknąć w zdjęcie.

 


 

Monday the 21st. | Wszelkie prawa zastrzeżone | Programowanie PEPE99.COM
Copyright 2012

©

Template © |