Zawody w gimnastyce dziewcząt

Dnia 09.04 odbyły się zawody w gimnastyce dziewcząt. Osiem  dziewcząt reprezentujących naszą szkołę zmagało się w trzech konkurencjach w których każda z nich otrzymywała indywidualnie punktację, która po zakończonych zawodach liczona była w całość jako suma zdobytych punktów drużynowo. Dziewczęta rywalizowały w następujących konkurencjach:
1. Skok przez kozła
2. Układ ćwiczeń wolnych
3. Ćwiczenia równoważne na ławeczce
Dziewczęta reprezentujące naszą szkołę rywalizowały z gimnastyczkami z bemowskich szkół. W zawodach wystartowały szkoły  SP 82, SP 341, SP 357. Nasza reprezentacja zaprezentowała się najlepiej zwyciężając zawody. Dziewczęta zajęły pierwsze miejsce zdobywając mistrzostwo Bemowa. Gratulacje dziewczynki !!!!
W najbliższym czasie tj. 24.04.  nasze uczennice będą reprezentowały dzielnicę Bemowo na Warszawskiej Olimpiadzie Młodzieży w gimnastyce .
Trzymamy za nie kciuki  oraz życzymy jak  najlepszego startu. Naszą reprezentacje do startu przygotowała Pani Anna Bogdańska.
Lista dziewczynek startujących w zawodach
1.  Julia Gass
2. Zofia Kośnik