Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider
Nasza szkoła z lotu ptaka
Podczas lekcji

51 Warszawska Olimpiada Młodzieży w szachach szybkich

Drukuj

17 kwietnia (wtorek) 2018 r. w SP 154 na Białołęce został rozegrany finał drużynowy 51 Warszawskiej Olimpiady Młodzieży w szachach szybkich. W turnieju brało udział 16 zespołów czteroosobowych, zwycięzców rozgrywek dzielnicowych. Turniej z tempem P’12+3″ na dystansie 7 rund sędziował FA Ryszard Królikowski.
Reprezentujący Bemowo zespół SP 321 wystąpił w składzie: Bartosz Fiszer, Michał Iwanicki, Jan Drużdżel, Martyna Dobroń. Opiekunem drużyny była Zofia Marks. Zespół SP 321 zwyciężył pokonując wszystkich przeciwników i gromadząc 14 punktów meczowych: http://www.chessarbiter.com/turnieje/2018/tdr_2850/results.html?l=pl&tb=206_
Dziękuję Zawodnikom za:
sportową postawę
bojowość
świetną atmosferę
wzorowe  zachowanie
a w szczególności Bartkowi i Jankowi za pierwsze miejsca na swoich deskach, Michałowi za arcymistrzowski remis, który dał zwycięstwo drużynie, a Martynce za błyskotliwy debiut w tak ważnych rozgrywkach.

Tekst: Z.Marks

Aby obejrzeć galerię, należy kliknąć w zdjęcie.

 


 

Monday the 21st. | Wszelkie prawa zastrzeżone | Programowanie PEPE99.COM
Copyright 2012

©

Template © |