Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider
Nasza szkoła z lotu ptaka
Podczas lekcji

Wycieczka do Muzeum Sportu i Turystyki

Drukuj

Dnia 17.04.18r  klasa II D odbyła wycieczkę do Muzeum Sportu i Turystyki. Temat wycieczki nawiązywał do tegorocznego szkolnego projektu „Płynie, Wisła płynie”.
W muzeum uczniowie odbyli podróż szlakiem Wisły – poznali techniki orientacji w terenie oraz przypomnieli sobie geografię Polski. Dowiedzieli się jak działa kompas, jak nazywają się kierunki świata. Uczniowie zostali podzieleni na grypy i otrzymali karty pracy przedstawiające zarys mapy Polski - zadaniem dzieci było zaznaczenie za pomocą podanych współrzędnych miasta, przez które przepływa rzeka Wisła. Po odbytych zajęciach uczniowie z przewodnikiem zwiedzali muzeum.

Tekst i zdjęcia: P. Szymańska

Aby obejrzeć galerię, należy kliknąć w zdjęcie.

 


 

Monday the 21st. | Wszelkie prawa zastrzeżone | Programowanie PEPE99.COM
Copyright 2012

©

Template © |