Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider
Nasza szkoła z lotu ptaka
Podczas lekcji

Światowy Dzień Książki i Praw Autorskich 23.04.2018

Drukuj

W ramach obchodów światowego Dnia Książki, w kwietniu 2018 roku, odbył się konkurs dla uczniów klas II, uczęszczających do szkolnej świetlicy, na najpiękniejszą zakładkę do książki. Przedmiotem konkursu było wykonanie (w ramach zajęć świetlicowych) zakładki do książki, zaś celem- rozbudzenie zainteresowań czytelniczych, kształtowanie nawyku dbania o książki poprzez używanie zakładek oraz doskonalenie zdolności manualnych i rozwijanie poczucia estetyki.
Wybór najlepszych prac okazał się bardzo trudny. Przy ich ocenie komisja brała pod uwagę: pomysłowość, różnorodność materiałów wykorzystanych do wykonania zakładki, oryginalność i estetykę.
Wyróżnieni uczniowie dostali dyplomy oraz nagrody rzeczowe.

Tekst i zdjęcia: A.Korzeniewska

Aby obejrzeć galerię, należy kliknąć w zdjęcie.

 


 

Thursday the 28th. | Wszelkie prawa zastrzeżone | Programowanie PEPE99.COM
Copyright 2012

©

Template © |