Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider
Nasza szkoła z lotu ptaka
Podczas lekcji

Miej wpływ na SWOJĄ OKOLICĘ

Drukuj

W roku szkolnym 2017/2018 uczniowie klas 7a, 7g, 7h wzięli udział w projekcie „Samorządna młodzież na Bemowie i Pradze – Północ” współrealizowanego przez Stowarzyszenie Lokalna Inicjatywa Bemowo. Uczniowie szkolili się, składali wnioski, by w ramach budżetu partycypacyjnego stworzyć miejsce przyjazne mieszkańcom Bemowa.
Z ogromną przyjemnością informujemy, że po długich zmaganiach projekt  dwóch uczniów z klasy 7h, Marcela Jeznacha i Bartosza Domżały,  pt. Turniej E-Sportowy przeszedł do głównego etapu.
Abyśmy mogli cieszyć się sukcesem uczniów naszej szkoły potrzebujemy pomocy wszystkich mieszkańców Warszawy (nie trzeba być zameldowanym, nie trzeba być pełnoletnim). Gorąco zachęcamy do głosowania.
Jak to zrobić? Są dwa sposoby:
- przez Internet – na stronie app.twojbudzet.um.warszawa.pl – aby zagłosować trzeba mieć dostęp. Na adres e-mail przyjdzie link aktywizacyjny, który umożliwi głosowanie
- papierowo – wypełniając kartę do głosowania. Należy zgłosić się do urzędu dzielnicy, wypełnić kartę w wyznaczonym punkcie i zagłosować na wybrany projekt. Przed oddaniem karty konieczne będzie okazanie ważnego dokumentu tożsamości.
Ważne!!!
Osoba niepełnoletnia również może zagłosować. Wystarczy dołączyć zgodę rodzica lub opiekuna prawnego na udział w budżecie partycypacyjnym. W głosowaniu przez Internet rodzic lub opiekun prawny musi wypełnić swoje dane i wyrazić zgodę w formularzu elektronicznym.
Termin głosowania do 30 czerwca 2018 r.
Pomóżmy zrealizować projekt uczniów 7h  Szkoły Podstawowej nr 321. Miejmy wpływ na to, co dzieje się w okolicy.
Głosujmy na pozycję nr 1. TURNIEJ  E- SPORTOWY (447) Turniej gry: Fifa i Rocket League. Lokalizacja: Dwa Jelonki, Bemowo.

Dziękujemy!!!

Tekst: U.Pyzik

 


 

Tuesday the 18th. | Wszelkie prawa zastrzeżone | Programowanie PEPE99.COM
Copyright 2012

©

Template © |