Informacja o ubezpieczniu:

Podobnie jak w latach poprzednich Rada Rodziców wybrała ofertę i organizuje zbiórkę ubezpieczenia grupowego dla uczniów naszej szkoły. Wybrana została oferta firmy AXA
– bezpieczny.pl. wariant II, w którym kwota ubezpieczenia jednego dziecka na cały rok
(do 31.08.2019 r.) wynosi 42 zł. Wariant ubezpieczenia jest wzbogacony o pakiet sportowy, obejmujący zajęcia pozalekcyjne (boks, jazda konna, judo, łyżwiarstwo szybkie itp.) Informacje dotyczące warunków ubezpieczenia oraz tabeli uszczerbków znajdują się w załączniku.
Zasady zbiorki pieniędzy na ubezpieczenie:
1)wpłaty osób chętnych do skarbnika klasowego
2) skarbnik klasowy (lub inna osoba wybrana przez klasę) wpłaca całą kwotę ubezpieczenia za klasę wraz z listą dzieci + załączniki (będą rozdane rodzicom do podpisu na zebraniu) do Rady Rodziców.
Wpłaty na ubezpieczenie od klas będą zbierane w dniu zebrań. Dla klas, którym nie uda się zebrać pieniędzy od wszystkich chętnych rodziców wyznaczony jeszcze jeden termin. Informację wyślemy Librusem do skarbników.
WPŁATY INDYWIDUALNE NIE BĘDĄ PRZYJMOWANE!!!!!!!
WPŁATY NA RADĘ RODZICÓW
Wpłacane przez Państwa pieniądze na fundusz Rady Rodziców przeznaczone są w całości na potrzeby dzieci. Dzięki Państwa wpłatom w szkole organizowane są zajęcia, spotkania, imprezy okolicznościowe lub inne atrakcje, które sprawiają, że szkoła to nie tylko codzienne lekcje, ale również miejsce, gdzie dzieci mogą miło i ciekawie spędzić czas.
Składka na fundusz RR dla klas 1-6 wynosi 100zł/ rok, tak jak w roku poprzednim .
Składkę prosimy wpłacać na konto Rady Rodziców,
nr 91 1020 1185 0000 4402 0261 7827
W opisie koniecznie proszę podać imię i nazwisko dziecka oraz klasę.
Podczas zebrań bardzo proszę o zadeklarowanie wpłat na Radę Rodziców. Pozwoli to na zaplanowanie wydatków w bieżącym roku szkolnym.
Wpłaty na Radę Rodziców będzie można dokonać również w dniu zebrania, będziemy przy recepcji w dużej szkole.
W imieniu Rady Rodziców
Izabela Stępińska-Drygała