Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider
Nasza szkoła z lotu ptaka
Podczas lekcji

Ślubowanie klas I, 2018 r.

Drukuj

4 września 2018 r. pierwszoklasiści z naszej szkoły zostali pasowani na uczniów. Pani Dyrektor, tradycyjne, dokonała pasowania na ucznia symbolicznym wielkim piórem. Mali bohaterowie ślubowali „być dobrym Polakiem, dbać o dobre imię swojej klasy i szkoły”.
Podczas części artystycznej, uczniowie z klasy 3a przywitali nowych kolegów i koleżanki w szkole. Mogliśmy podziwiać w wykonaniu trzecioklasistów piękne tańce. Następnie grupa judo zaprezentowała swój pokaz w judo, który również wzbudził wiele emocji.
Podczas uroczystości zastępca burmistrza Błażej Poboży zainaugurował akcję #CzytamyNaBemowie, podczas której pierwszoklasistom został przekazany pakiet wybranych lektur szkolnych wraz z listem gratulacyjnym.

Występy dzieci spotkały się z bardzo ciepłym przyjęciem. Uroczystość dostarczyła dzieciom, ich rodzicom i zaproszonym gościom wielu miłych przeżyć i wzruszeń.

Tekst: K.Dzwonowska

Zdjęcia: "Manufaktura Kadru"

Aby obejrzeć galerię, należy kliknąć w zdjęcie.

 


 

Sunday the 21st. | Wszelkie prawa zastrzeżone | Programowanie PEPE99.COM
Copyright 2012

©

Template © |