Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider
Nasza szkoła z lotu ptaka
Podczas lekcji

Piknik edukacyjny "Back to school"

Drukuj

16 września 2018 r. w Parku Górczewska odbył się piknik edukacyjny "Back to school", w którym czynny udział wzięli nauczyciele oraz uczniowie Szkoły Podstawowej nr 321. Podczas pikniku dzieci, uczniowie, ale również dorośli (rodzice) mieli możliwość zagrać w szachy z mistrzem SP 321 oraz zmierzyć się ze sztuką składania papieru - origami. Frekwencja na naszym stoisku była bardzo wysoka, zainteresowanie bardzo duże, doskonała zabawa dla wszystkich!
Informuję, że piknik zakończył się sukcesem!
Wszystkim, którzy wzięli udział w przygotowaniu stoiska oraz atrakcji podczas pikniku gratuluję i dziękuję!
Iwona Idzikowska

Zdjęcia: A.Masłocha, M.Karkocha

Aby obejrzeć galerię, należy kliknąć w zdjęcie.

 


 

Sunday the 21st. | Wszelkie prawa zastrzeżone | Programowanie PEPE99.COM
Copyright 2012

©

Template © |