Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider
Nasza szkoła z lotu ptaka
Podczas lekcji

Europejski Dzień Języków, 2018 r.

Drukuj

26 września obchodziliśmy w naszej szkole Europejski Dzień Języków, który został ustanowiony przez Radę Europy w 2001 roku i jest świętowany we wszystkich krajach europejskich. Głównym założeniem tego święta jest promowanie bogactwa kulturowego Europy oraz motywowanie do nauki języków obcych. Nasi uczniowie z klas 2-8, pod opieką nauczycieli języków obcych, przygotowali apel mający na celu ukazanie różnorodności językowo-kulturowej naszego kontynentu. Zaprezentowali  hymn Unii Europejskiej, piosenki,  wiersze,  rymowanki, łamańce językowe, przysłowia i krótkie dialogi  w kilku językach, głównie w języku angielskim, niemieckim, francuskim i polskim. Elementy zabawy, ćwiczenia interaktywne i quizy uatrakcyjniły lekcje języków obcych. Uczniowie klas 1-4 przygotowali flagi wybranych przez siebie państw a uczniowie klas 4-8 przygotowali piękne plakaty na konkurs z okazji Europejskiego Dnia Języków.
Życzymy Wszystkim wytrwałości w nauce języków obcych.

Tekst: B.Maciejewska

Zdjęcia: nauczyciele języka obcego

Aby obejrzeć galerię, należy kliknąć w zdjęcie.

 


 

Wednesday the 22nd. | Wszelkie prawa zastrzeżone | Programowanie PEPE99.COM
Copyright 2012

©

Template © |