Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider
Nasza szkoła z lotu ptaka
Podczas lekcji

XVII Ogólnopolski Tydzień Czytania Dzieciom, 2018

Drukuj

W czerwcu nasza świetlica po raz kolejny przyłączyła się do Ogólnopolskiego Tygodnia Czytania Dzieciom. Nasze spotkanie rozpoczęliśmy od wspólnego czytania „Lokomotywy” Juliana Tuwima. Panie przygotowały dla nas mnóstwo atrakcji: czytanie ulubionych książek, rozwiązywanie zagadek, krzyżówek, rebusów. Uczniowie klasy II A i II B przygotowali ciekawostki czytelnicze ze Świerszczyków, które prenumerujemy w naszej świetlicy. Pierwszy numer tego czasopisma ukazał się 1 maja 1945 roku. Na zajęciach chętne dzieci mogły narysować swojego ulubionego bohatera z baśni, bajki, wiersza. Wszystkie prace ozdobiły naszą szkołę w dniu akcji „Jak nie czytam, jak czytam”. Dużą atrakcją tego dnia było wspólne czytanie wszystkich uczniów naszej szkoły, uwieńczone na panoramicznym zdjęciu.

Tekst i zdjęcia: A. Warda, M. Czerniszewska, W. Łukasiak

Aby obejrzeć galerię, należy kliknąć w zdjęcie.

 


 

Thursday the 28th. | Wszelkie prawa zastrzeżone | Programowanie PEPE99.COM
Copyright 2012

©

Template © |