Biała Szkoła, styczeń 2019 r.

W dniach od 6 do 12 stycznia dzieci i młodzież z naszej szkoły uczestniczyły w obozie narciarskim zorganizowanym w miejscowości Murzasichle k. Zakopanego. W bieżącym roku w imprezie wzięło udział 73 uczniów z klas I – VIII. Towarzyszyła nam piękna zimowa aura. Większą część dnia spędzaliśmy na stoku, gdzie część dzieci uczyła się jeździć na nartach, a pozostali doskonalili swoje umiejętności. Odwiedziliśmy ośrodki narciarskie w Murzasichlu i Jurgowie.
Nie brakowało atrakcji po szaleństwach na stoku. Kąpaliśmy się w basenach termalnych w Bukowinie Tatrzańskiej. Ciekawych informacji dostarczyło nam wszystkim spotkanie z wybitnym skoczkiem narciarskim Kubą Kotem. Kulig po pokrytych śniegiem leśnych duktach oraz wycieczka do do Zakopanego to kolejne niezapomniane przeżycia.
Za rok na pewno wrócimy w to piękne miejsce. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.

Tekst: T.Terlecka

Zdjęcia: I.Idzikowska, D.Bartnik, D.Kotus