Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider
Nasza szkoła z lotu ptaka
Podczas lekcji

Międzynarodowy projekt wymiany pocztówek

Drukuj

W styczniu 2019 roku uczniowie klasy 5f pod opieką nauczycielki p. Emilii Leończyk wymienili korespondencję w języku angielskim ze szkołą partnerską w Hong Kongu w Chinach. Tematyka listów dotyczyła wspólnych zainteresowań uczniów. Obydwie strony miały okazję opowiedzieć o sobie, swoich rodzinach, zainteresowaniach, o tym jakie są ich ulubione dania i jakie zabytki znajdują się w Warszawie i w Hong Kongu.
Tego typu przedsięwzięcia motywują uczniów do nauki i rozwijają umiejętność posługiwania się językiem obcym. Uczą tolerancji i pozwalają na zdobycie międzynarodowych przyjaźni.

Tekst i zdjęcia: E.Leończyk

Aby obejrzeć galerię, należy kliknąć w zdjęcie.

 


 

Saturday the 24th. | Wszelkie prawa zastrzeżone | Programowanie PEPE99.COM
Copyright 2012

©

Template © |