Dzień Otwarty - Dzień Rekrutacji w SP 321

W piątkowy wieczór, 25 stycznia, w naszej szkole jak co roku odbył się tak zwany Dzień Rekrutacji. Gościliśmy dzieci wraz z Rodzicami.
Rodzice spotkali się z Dyrekcją szkoły, nauczycielami oraz specjalistami. Goście obejrzeli prezentację dzięki której mogli zobaczyć jak wygląda życie naszej szkoły na co dzień. Przedstawiona została oferta edukacyjna oraz procedura rekrutacyjna dzieci. Rodzice mogli zadawać pytania oraz dyskutować na ważne dla nich tematy.
W tym czasie nasi mali goście, pod opieką nauczycieli, uczestniczyli w różnych zajęciach. Oferta była bardzo szeroka. Zabawy z chustą animacyjną, zajęcia origami, plastyczne, muzyczno-taneczne, sportowe. Dzieci mogły poczuć się jak mali naukowcy podczas zajęć z doświadczeniami i eksperymentami. Można było również obejrzeć liczne prace dzieci wykonane podczas zajęć świetlicy szkolnej.
Na zakończenie maluchy otrzymały baloniki napełnione helem. Prezent sprawił im wiele radości.
Rodzice mieli możliwość zobaczyć nasze sale lekcyjne oraz porozmawiać z nauczycielami.
Bardzo dziękujemy przybyłym gościom za spotkanie.

Tekst: K.Kozaczyńska, K.Dzwonowska

Zdjęcia: K.Sikora

Aby obejrzeć galerię, należy kliknąć w zdjęcie

Sunday the 21st. | Wszelkie prawa zastrzeżone | Programowanie PEPE99.COM