Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider
Nasza szkoła z lotu ptaka
Podczas lekcji

Lekcja biologii może być okazją do poznawania i obserwowania pupili

Drukuj

Co to jest formikarium, do czego służy i z czego się składa? O tym mogli dowiedzieć się uczniowie klasy 5d poznając nietypowe hobby kolegi z klasy 7d – hodowlę mrówek. Podczas krótkiego wykładu dowiedzieli się jak można założyć taką hodowlę i jak zajmować się mrówkami. Poznali i obserwowali budowę mrówki,  czynności życiowe,  organizację społeczności. Styczność z tymi owadami spowodowała wzrost  zainteresowania uczniów hodowlą mrówek.

Tekst i zdjęcia: A.Małek

Aby obejrzeć galerię, należy kliknąć w zdjęcie

 


 

Thursday the 17th. | Wszelkie prawa zastrzeżone | Programowanie PEPE99.COM
Copyright 2012

©

Template © |