Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider
Nasza szkoła z lotu ptaka
Podczas lekcji

Pierwszy Dzień Wiosny - konkurs Mam Talent

Drukuj

Z okazji Pierwszego Dnia Wiosny odbył się w naszej szkole konkurs Mam Talent. Uczniowie kl. 4-8 bardzo chętnie wzięli w nim udział. Zaprezentowano różnorodny repertuar - od pokazu gry na perkusji, poprzez śpiew, taniec, kończąc na  sztuczkach magicznych. Wysoki poziom pokazów sprawił, że członkowie jury mieli trudny orzech do zgryzienia. Prowadzący Marcel Jeznach uatrakcyjnił konkurs prezentując własne kompozycje hip-hopowe. Było trochę stresu, ale przede wszystkim królowała dobra zabawa i wzajemne uznanie.

Tekst i zdjęcia: A.Jabłonowska

Aby obejrzeć galerię, należy kliknąć w zdjęcie

 


 

Thursday the 4th. | Wszelkie prawa zastrzeżone | Programowanie PEPE99.COM
Copyright 2012

©

Template © |