Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider
Nasza szkoła z lotu ptaka
Podczas lekcji

Turniej Klas Integracyjnych, 2019 r.

Drukuj

2 kwietnia reprezentacja naszej szkoły w składzie: Wiktor Fidan kl. 1a, Borys Pędziński kl.1a, Maciej Pluskwa-Dąbrowski kl. 1a, Jan Ledwoń kl. 2c, Ziemowit Siębor kl. 2c, Izabela Dylewska kl.2c, Natalia Wojciechowska kl. 2c, Antoni Gadomski kl. 3c, Radosław Sieradz kl. 3c, Stanisław Szczęsny kl. 3c, Daniel Szymański kl. 3c i Michał Turno kl. 3c wzięli udział w Turnieju Klas Integracyjnych w Szkole Podstawowej nr 82. Uczniowie wykazali się wzorową postawą sportową i godnie reprezentowali nasza szkołę! Dziękujemy za udział i czekamy na kojenią olimpiadę!

Tekst i zdjęcia: P.Pikulińska

 

Aby obejrzeć galerię, należy kliknąć w zdjęcie

 


 

Saturday the 21st. | Wszelkie prawa zastrzeżone | Programowanie PEPE99.COM
Copyright 2012

©

Template © |