Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider
Nasza szkoła z lotu ptaka
Podczas lekcji

Warszawski konkurs języka angielskiego dla dyslektyków

Drukuj

W kwietniu w naszej szkole odbył się warszawski konkurs języka angielskiego dla dyslektyków pod patronatem WSIES. Konkursy z języka angielskiego są dość popularne i uczniowie często mają okazję zmierzyć się w tej kategorii, ale niekoniecznie dyslektycy. Ta grupa uczniów ze specyficznymi trudnościami w nauce czytania i pisania ma trudności nie tylko na języku polskim, ale również na innych przedmiotach, a w szczególności na języku angielskim. My postanowiliśmy pokazać naszym uczniom, że również w tej dziedzinie nauki mogą pokonywać swoje trudności i osiągnąć sukces. Konkurs odbywał się po raz drugi i jest to pomysł terapeutów pedagogicznych naszej szkoły, którzy przy ścisłej współpracy naszej anglistki pani Marzeny Santorek, przygotowali zarówno etapy szkolne jak i końcowy.
Konkurs cieszy się sporym zainteresowaniem. Nasza szkoła gościła 32 placówki i aż ponad 118 uczniów. Konkurencja była spora a mimo to nasze uczennice: Patrycja Woźniak- Jezierska i Paulina Skrupska zdobyły miejsca na podium w swoich kategoriach wiekowych. Ogromnie gratulujemy!!!!!
Cała impreza nie mogłaby się odbyć gdyby nie zaangażowanie i pomoc pani Marzeny Santorek, która przygotowała testy na wszystkich etapach konkursu. Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim osobom zaangażowanym w sprawdzanie testów a uczniów zapraszamy za rok do wzięcia udziału w konkursie.
Terapeuci pedagogiczni ZSP 321

Tekst i zdjęcia: A.Kołakowska

Aby obejrzeć galerię, należy kliknąć w zdjęcie

 


 

Thursday the 4th. | Wszelkie prawa zastrzeżone | Programowanie PEPE99.COM
Copyright 2012

©

Template © |