Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider
Nasza szkoła z lotu ptaka
Podczas lekcji

Sprzątanie świata 2019

Drukuj

20-22 września to w tym roku kolejna edycja akcji ekologicznej "Sprzątanie świata". Tematem tegorocznych działań jest hasło: "nie śmiecimy - sprzątamy - zmieniany". W piątek 20.09 uczniowie SP321 również włączyli się do akcji. Teren szkoły i najbliższej okolicy został posprzątany. Ale na tym nie koniec! Wciąż wzrasta świadomość dbania o środowisko i dlatego, zarówno nauczyciele jak i uczniowie, chętnie propagują wszelkiego typu akcje, które mają na celu poprawę jakości działań proekologicznych. Wspólnie dbajmy o naszą planetę :) Pierwszy krok w tym roku szkolnym zrobiony!

Tekst: A.Krzykawa

Zdjęcia: A.Krzykawa, K.Dzwonowska

 

Aby obejrzeć galerię, należy kliknąć w zdjęcie.

 


 

Wednesday the 15th. | Wszelkie prawa zastrzeżone | Programowanie PEPE99.COM
Copyright 2012

©

Template © |