Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider
Nasza szkoła z lotu ptaka
Podczas lekcji

Warsztaty kulinarne w Muzeum Pałacu Króla Jana III w Wilanowie

Drukuj

W środę 18 września 2019 roku klasa V g pod opieką pani Klaudii Śnieć-Dobrowolskiej i Katarzyny Sadkowskiej wybrała się na warsztaty kulinarne do Muzeum Pałacu Króla Jana III w Wilanowie. Uczniowie dowiedzieli się ,że kuchnia staropolska pełna była zagadek, kontrastów i niecodziennych połączeń smakowych.
Podczas zajęć poznali dawne smaki i tradycje, a pod okiem profesjonalnych kucharzy oraz z pomocą edukatorów kulinarnych przyrządzili dania według przepisów z pierwszych polskich książek kucharskich. Na koniec skosztowali przygotowanych potraw.

Tekst i zdjęcia: K.Śnieć-Dobrowolska

 

Aby obejrzeć galerię, należy kliknąć w zdjęcie.

 


 

Tuesday the 14th. | Wszelkie prawa zastrzeżone | Programowanie PEPE99.COM
Copyright 2012

©

Template © |