Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider
Nasza szkoła z lotu ptaka
Podczas lekcji

Europejski Dzień Języków, 2019 r.

Drukuj

26 września obchodziliśmy w naszej szkole Europejski Dzień Języków, który został ustanowiony przez Radę Europy w 2001 roku i jest świętowany we wszystkich krajach europejskich. Głównym założeniem tego święta jest promowanie bogactwa kulturowego Europy oraz motywowanie do nauki języków obcych. Nasi uczniowie z klas 4-8, pod opieką nauczycieli języków obcych, przygotowali apel mający na celu ukazanie różnorodności językowo-kulturowej naszego kontynentu. Zaprezentowali hymn Unii Europejskiej, piosenki, wiersze, rymowanki, łamańce językowe, przysłowia i krótkie dialogi w kilku językach, głównie w języku angielskim, niemieckim, francuskim, hiszpańskim, włoskim, czeskim i rosyjskim. Elementy zabawy, ćwiczenia interaktywne i quizy uatrakcyjniły lekcje języków obcych. Uczennica klasy 4d przygotowała bardzo ciekawą prezentację o Hiszpanii.
Życzymy Wszystkim wytrwałości w nauce języków obcych.

Tekst: B.Maciejewska

Zdjęcia: B.Maciejewska, M.Santorek

 

Aby obejrzeć galerię, należy kliknąć w zdjęcie.

 


 

Wednesday the 15th. | Wszelkie prawa zastrzeżone | Programowanie PEPE99.COM
Copyright 2012

©

Template © |