Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider
Nasza szkoła z lotu ptaka
Podczas lekcji

Światowy Dzień Zwierząt, 2019 r.

Drukuj

4 października, w świetlicach klas pierwszych, obchodziliśmy Światowy Dzień Zwierząt. Tego dnia dzieci słuchały opowiadań ze zwierzętami w rolach głównych, opowiadały o zwyczajach swoich domowych przyjaciół, odgadywały zagadki o tematyce zwierzęcej, a także brały udział w międzyklasowym konkursie plastycznym pt. „Portret mojego ulubionego zwierzątka”. Uczniowie z dużym zaangażowaniem wypowiadali się na temat swoich pupili i wykonali wspaniałe prace plastyczne, dlatego bardzo dużo osób zostało wyróżnionych i nagrodzonych. Gratulujemy zwycięzcom!

Tekst i zdjęcia: A.Korzeniewska

 

Aby obejrzeć galerię, należy kliknąć w zdjęcie

 


 

Friday the 18th. | Wszelkie prawa zastrzeżone | Programowanie PEPE99.COM
Copyright 2012

©

Template © |