Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider
Nasza szkoła z lotu ptaka
Podczas lekcji

Obchody Święta Niepodległości w świetlicy

Drukuj

8 listopada obchodziliśmy w naszej świetlicy Święto Niepodległości. Dla uczczenia tego ważnego wydarzenia rozmawialiśmy o symbolach narodowych, słuchaliśmy pieśni patriotycznych, wykonywaliśmy okolicznościowe gazetki. Uczniowie klas I - III wzięli udział w warsztatach plastycznych, podczas których wykonali biało-czerwone kotyliony, a następnie z dumą przypięli je do galowych ubrań. Ten dzień był dla wszystkich niezapomnianą lekcją historii i patriotyzmu.

Tekst: A.Warda

Zdjęcia: wychowawcy świetlicy

Aby obejrzeć galerię, należy kliknąć w zdjęcie.

 


 

Saturday the 19th. | Wszelkie prawa zastrzeżone | Programowanie PEPE99.COM
Copyright 2012

©

Template © |