Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider
Nasza szkoła z lotu ptaka
Podczas lekcji

Wizyta pielęgniarki szkolnej

Drukuj

Dnia 29 października w świetlicy szkolnej klas IIIc, IIIf i IVc gościliśmy szkolną pielęgniarkę p. Mirosławę, która przeprowadziła zajęcia nt. bezpiecznej zabawy w świetlicy szkolnej i na placu zabaw. Dzieci aktywnie uczestniczyły w zajęciach, zadając szereg pytań na które otrzymały wyczerpujące odpowiedzi. Dowiedziały się, w których miejscach w szkole należy zachować szczególną ostrożność i jakie niebezpieczeństwa czyhają na nieprzestrzegających zasad. Spotkanie przebiegło w poważnej, ale miłej atmosferze.

Tekst: W.Łukasiak

Zdjęcia: M.Karkocha

Aby obejrzeć galerię, należy kliknąć w zdjęcie.

 


 

Friday the 18th. | Wszelkie prawa zastrzeżone | Programowanie PEPE99.COM
Copyright 2012

©

Template © |