Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider
Nasza szkoła z lotu ptaka
Podczas lekcji

Sukces załogi statku "Wicher" w dzielnicowym konkursie przyrodniczym "A może nad morze?"

Drukuj

Ahoj!
Znawcy Morza Bałtyckiego z naszej szkoły - Igor Capogna (2a), Borys Pędziński (2a), Nina Zygmunt (3e) i Mikołaj Krupczyński (3f), 20 listopada 2019r. powrócili zwycięsko z dzielnicowego konkursu przyrodniczego "A może nad morze?". Nasza drużyna zajęła drugie miejsce, udowodniła, że nie straszne im morskie sztormy, alfabet Morse'a, a nawet budowanie własnego katamaranu. Uczniowie wykazali się wiedzą o nadmorskich parkach narodowych oraz florze i faunie naszego morza. A przy tym świetnie się bawili :)
Gratulujemy i życzymy kolejnych przyrodniczych sukcesów!

Tekst i zdjęcia: A.Krzykawa

 

Aby obejrzeć galerię, należy kliknąć w zdjęcie.

 


 

Tuesday the 4th. | Wszelkie prawa zastrzeżone | Programowanie PEPE99.COM
Copyright 2012

©

Template © |