Wizyta Świętego Mikołaja i mikołajkowe zabawy

W piątek, 6 grudnia 2019 roku, świetlicę szkolną odwiedził pewien gość - Święty Mikołaj wraz ze swoimi pomocnikami. Mikołaj obdarował wszystkie dzieci, zarówno te młodsze jak i starsze, słodkimi niespodziankami. Poszczególne grupy świetlicowe otrzymały również w prezencie od Św. Mikołaja nowe zestawy zabawek, które zostały natychmiast, z wielką radością przetestowane.
Dziękujemy Radzie Rodziców i Rodzicom naszych Świetliczaków za wysłanie listów do Św. Mikołaja. Święty Mikołaju zapraszamy za rok!!!

Tekst i zdjęcia: A.Warda

6 grudnia w świetlicy klas IIIf i IIId w ramach mikołajek odbyły się tematyczne gry i zabawy w kręgu. Zagadki, worek świąteczy z tajemniczymi przedmiotami, zadania mikołajkowe, malowanie twarzy oraz pokaz mody mikołajkowej w rytmie muzyki ucieszyły i zintegrowały trzecioklasistów, a dzień wcześniej wykonane ozdoby mikołajkowe ozdobiły salę świetlicową.

Tekst: M.Karkocha

Zdjęcia: M.Karkocha, M.Kamińska