Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider
Nasza szkoła z lotu ptaka
Podczas lekcji

Biała Szkoła w Murzasichlu, 2020 r.

Drukuj

W dniach od 4 do 11 stycznia dzieci i młodzież z naszej szkoły uczestniczyły w obozie narciarskim zorganizowanym w miejscowości Murzasichle k. Zakopanego. W bieżącym roku w imprezie wzięło udział 80 uczniów z klas I – VIII. Towarzyszyła nam piękna zimowa aura. Większą część dnia spędzaliśmy na stoku, gdzie część dzieci uczyła się jeździć na nartach, a pozostali doskonalili swoje umiejętności. Odwiedziliśmy dwa ośrodki narciarskie po polskiej stronie w Murzasichlu i Jurgowie. Hitem tegorocznego wyjazdu był wypad na Słowację. Ośrodek narciarski Rohacze-Spalena Dolina koło Zuberca nie zawiódł naszych oczekiwań. Piękna pogoda i znakomicie przygotowane trasy, a także supernowoczesna, podgrzewana 6-osobowe kanapa to atuty tego pięknego miejsca.
Nie brakowało atrakcji po zajęciach na stoku. Kąpaliśmy się w basenach termalnych „Termy Bania” w Białce Tatrzańskiej. Wieczorami młodsze i starsze dzieci szalały na saneczkach.
Na zakończenie pobytu pojechaliśmy na wycieczkę do Zakopanego.
Ten wyjazd podobnie jak te w poprzednich latach dostarczył wszystkim niezapomnianych przeżyć.
Za rok na pewno wrócimy w to piękne miejsce. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.

Tekst: T.Terlecka

Zdjęcia: M.Falińska-Mrozek

Aby obejrzeć galerię, należy kliknąć w zdjęcie.

 


 

Friday the 3rd. | Wszelkie prawa zastrzeżone | Programowanie PEPE99.COM
Copyright 2012

©

Template © |